Club Lounge en balkon
Op het balkon heeft u de beschikking over een royale fauteuil met nog meer beenruimte en optimaal zicht op het doek. Balkongasten worden ontvangen met een glas cava (eventueel alcoholvrij) en kinderen een kindercocktail. U kunt zich tijdens de film met één druk op de serviceknop laten voorzien van alle gemakken.
Het balkon is alleen bereikbaar met de trap.
Club Lounge
Wanneer u kiest voor plaatsen op het balkon dan kunt u voor en na de film gebruik maken van de Club Lounge. Deze exclusieve lounge is sfeervol ingericht met comfortabele loungebanken en een royale bar. In de Club Lounge heerst een ontspannen sfeer en kan men voor en na de film genieten van een hapje en een drankje. De Club Lounge is vanaf één uur voor de eerste voorstelling geopend tot één uur na de laatste voorstelling.
Balkon en Club Lounge reserveren
Voor een balkonlogeplaats inclusief gebruik van de Club Lounge is een additioneel ticket verkrijgbaar bij de kassa. De tarieven kunt u op deze pagina vinden. Er kan via de reserveringslijn of online worden gereserveerd.
Minderjarigen hebben alleen onder begeleiding van een volwassene toegang tot het balkon.
- Nu bereikbaar
- Persoonlijk contact